Wszystko o leniwym biznesie na Twoim mailu!

Cześć! Nazywam się Marcin Antosz i lubię błogie lenistwo. Na codzień jestem maszynistą (to było spełnienie moich marzeń z dzieciństwa!) oraz twórcą internetowym. Możesz kojarzyć mnie z występu w programie „7 metrów pod ziemią” lub z krótkiego materiału w TVN. Męczy mnie nieustanny pęd za „lepszym jutrem”. Wierzę, że można mieć lepsze jutro już dziś i to nie zażynając się codziennie w pracy, której nie znosisz. 

Oczywiście między bajki można wsadzić stwierdzenia różnych coachów, którzy mówią że wystarczy myśleć o pieniądzach i one same przyjdą.

Marcin Antosz
Marcin Antosz

Na drugim biegunie bzdur są ci, od „wstawaj wcześniej, pracuj ciężej, bądź młodszy!”. Chcę spać tyle, ile potrzebuje a biznes prowadzić w sposób jak najbardziej zautomatyzowany, żeby po dobrze wykonanej pracy – zarabiał na mnie sam. I to bez ogromnej rzeszy zatrudnionych pracowników. 

Dla mnie od zawsze priorytetem w życiu jest szeroko rozumiana wolność. Chcę mieć jak najwięcej czasu dla siebie, dla bliskich mi osób i móc zadbać o własne zdrowie. Fizyczne jak i psychiczne. Przyznaję – do niedawna mocno zaniedbywałem to wszystko w imię „musisz mieć dobrą i stabilną pracę, musisz brać nadgodziny żeby mieć więcej pieniędzy, których nie będziesz miał czasu wydać”. Pieniądze są ważne, ale to powinien być skutek uboczny dobrze wykonanej pracy. Nie powinny być celem. One tylko ułatwiają nam zdobywać cele. Pieniądze jak stracisz – możesz zarobić je od nowa. Straconego zdrowia już nie odzyskasz.

Nie lubisz bezsensownego siedzenia w pracy? 

Denerwuje Cię brak możliwości rozwoju? 

A może po prostu chciałbyś się przebranżowić, ale nie wiesz jaką ścieżkę wybrać? 

Doskonale Cię rozumiem, sam przez to przechodziłem! Zaczynałem jako sprzedawca w Empiku, pracowałem jako konsultant u jednego z operatorów komórkowych, później był salonik prasowy, sklep z narzędziami(!) a dziś jestem maszynistą. W 2022 roku chciałbym już wyłącznie prowadzić własny biznes online. Bez stałego miejsca pracy, bez konieczności zrywania się o 3 rano, bez zaniedbywania czasu dla siebie i najbliższych. 

Zostań na dłużej. Mam dla Ciebie przygotowane dużo ciekawych i wartościowych treści. 

Pogadamy między innymi o:

  • sposobach na leniuchowanie
  • możliwościach biznesu online
  • spokojnym budowaniu biznesu
  • miejscach na odpoczynek
  • ciekawych narzędziach
  • bezpłatnym zdobywaniu wartościowej wiedzy
  • i wiele, wiele innych rzeczach, na które również będziesz mieć wpływ
 

Obiecuje brak motywacyjnych gadek o niczym!

Jeśli chcesz być na bieżąco – wypełnij poniższy formularz. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i raz w tygodniu (w wyjątkowych przypadkach – częściej) otrzymasz ode mnie wiadomość z garścią ciekawych informacji.