Po co ten blog?

Jestem człowiekiem mającym tysiąc pomysłów na minutę. Niestety większość z nich nigdy nie zobaczy świata, bo dość szybko je uśmiercę swoim słomianym zapałem.

Dlatego postanowiłem (po wielu próbach, serio – ten blog miał powstać kilka lat temu, ale chyba teraz do tego w końcu dojrzałem) założyć swoje kolejne miejsce w sieci, w którym będę mógł się dzielić moimi pomysłami, tworzyć sam sobie wyzwania i się z nich później „spowiadać”. Przy okazji dzielić się swoją wiedzą, którą przez wiele lat funkcjonowania w internecie mozolnie zdobywałem.

Przede wszystkim dążę do tego, aby móc pracować w wybranym przez siebie czasie. Mieć więcej czasu dla rodziny i na różne przyjemności. A przy okazji zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Przez ostatnie lata dość mocno zaniedbałem te części mojego życia, przez co będzie trudno wrócić do formy, ale myślę, że się uda.

Moje cele do ogarnięcia znajdziesz na stronie „Cele„. Pozwoliłem sobie zainspirować się Mirkiem Burnejko i podzielić wyzwania na trzy poziomy. Trzymajcie kciuki i zapraszam na pokład!

Aha – lista celów będzie oczywiście aktualizowana 😉

Podobało się?

Zapisz się na newsletter i otrzymuj cotygodniowe ciekawostki dotyczące powolnego biznesu i spokojnego życia.

Leave a Comment