Ostatnio ciężko znaleźć jakąś moją nową twórczość w internecie. Cóż… nikt nie jest doskonały…

Mało mnie w internecie, a jak jest mnie mało, to robię smutny i nic mi się nie chce. Tak samo było z nagraniem tego odcinka podcastu. Masakra. Wybaczcie, że jest tak słaby, ale specjalnie zostawiłem tam wszystkie eeee, yyyyy i inne mlaskania.

Bez zbędnego przedłużania – zapraszam do wysłuchania trzeciego odcinka!

Dziś bez żadnej listy, co wysłuchacie. Serio, nie ma tam nic ciekawego 😉

Skąd pobrać podcast „Żyj Pozytywnie”

Znajdziecie go w wielu miejscach, ale przede wszystkim:

Oceń podcast!

Mam również ogromną prośbę do Was. Jeżeli podoba Ci się podcast – poświęć chwilę i oceń/skrobnij recenzję w serwisie iTunes. Pozwoli mi to dotrzeć z moimi wypocinami do większej liczby osób.

Oceń podcast „Żyj pozytywnie”. 

Jeżeli się nie mylę – trzeba mieć założone konto w iTunes, ale być może je już tam masz. Z góry serdecznie dziękuję! 🙂

 

 

4 KOMENTARZE

  1. Ja w lecie nigdy nie mam takiego czegoś, ale zazwyczaj mam jesienny zjazd chęci do życia. Ciężko mi sobie z tym poradzić, zazwyczaj staram się przeczekać lub znaleźć sobie tyle rzeczy do roboty by nie mieć czasu o tym myśleć 😉

  2. Ważne, że ten kryzys minie 🙂 Słońce za oknem, witamina D i będzie u Ciebie tylko lepiej 🙂 Może na kryzys twórczy pomoże podsunięcie tematu: Jak myślisz jak bardzo negatywny wpływ na ludzi ma odrzucenie swoich pasji? Ze względu na to, że mają dzieci, rodzinę, wydaje im się, że mają mało czasu, czy stają się przez to zgorzkniali? Ty jako osoba pracująca w zawodzie, który jest jednocześnie Twoją pasją, czy uważasz, ze masz większe poczucie szczęścia niz osoby, które zatraciły się w wyścigu szczurów i odłożyły swoje pasje na bliżej nieokreśloną przyszłość?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here